Volleymania - Любителска Волейболна Лига

Предстоящи срещи

ЛВЛ 18 [2022-2023]
д-ямачзаладатачасдомакингост
Ж27Арена Исаев28.01.202318:30MysticsЕтрополе
А79Академик (София)29.01.202319:00Vlado Volley(м)Звездовища
А76Арена Исаев29.01.202317:00StrikeБенковски
А124Кракра (Перник)29.01.202318:00ЧуковетеSerdika Volley
А99Локомотив Сф29.01.202314:30FireballsОсогово Волей
А77Панайот Пондалов29.01.202320:30StormbreakersVolley Stars
А80Раковски (Сф)29.01.202317:30Банкетна култураЕдна работа
А69ХТМУ29.01.202317:00Холестеролни лъвовеExtreme Volley
Ж21ХТМУ29.01.202319:00AftershockЧерните Котки
А84Арена Исаев01.02.202321:00TsunamiHeatwave
Ж17Арена Исаев04.02.202315:30Vlado Volley (ж)Черните Котки
Ж23ССУ "Васил Левски" (Пло.)04.02.202312:00Марица U16Mystics
А92Академик (София)05.02.202319:00Vlado Volley(м)Инстрейд
А83Арена Исаев05.02.202317:00СветцитеХолестеролни лъвове
А82Арена Исаев05.02.202319:00Bam BamExtreme Volley
А123Локомотив Сф05.02.202320:00TsunamiBig Volley Balls
А93Олимпик Спорт05.02.202321:00Една работаБоксова круша
А81Панайот Пондалов05.02.202300:00BulldogsСокол
А90Панайот Пондалов05.02.202320:30StormbreakersStrike
Ж25Раковски (Сф)05.02.202315:30Черните КоткиМиньоните
Ж22Ground (Сф)11.02.202313:00МиньонитеVlado Volley (ж)
Ж28Ground (Сф)12.02.202317:30Комета UTDМарица U16
А95Арена Исаев12.02.202317:00БарБаронитеExtreme Volley
А97Арена Исаев12.02.202319:00HeatwaveЧуковете
А98Васил Симов12.02.202319:00Serdika VolleyTsunami


ЛВЛ 16 [2020-2021]
д-ямачзаладатачасдомакингост


ЛВЛ 16 [2019-2020]
д-ямачзаладатачасдомакингост
Мъже
N Отбор
1 Bulldogs
2 Холестеролни лъвове
3 Сокол
4 Чуковете
5 Своге 2016
6 Bam Bam
7 Светците
8 Боксова круша
9 Бенковски
10 Инстрейд
11 Една работа
12 Heatwave
13 Stormbreakers
14 Serdika Volley
15 Случайните
16 Strike
17 БарБароните
18 Vlado Volley(м)
19 Отборко
20 Extreme Volley
21 СКГ-Волейбол
22 Тигрите
23 Tsunami
24 Big Volley Balls
25 Легендите
26 КСВ
27 Звездовища
28 Осогово Волей
29 Банкетна култура
30 Fireballs
31 Volley Stars
326 ????
Мъже
A група
N Отбор
1 СКГ - Волейбол
2 Волей Строй
3 Сердика Волей
4 ВК "Своге"
5 Марица-Белово
6 Каска с Лампа
B група
N Отбор
1 Осогово Волей
2 Цепина Волей
3 Разпасана команда
4 ВК Убунту
5 Адрес 4000
6 Звездовищата
C група
N Отбор
1 Bam Bam
2 Strike
3 АВК Отборко
4 Ихтиман(м)
5 AVC Tsunami
6 BetVolley
Б1 дивизия
A група
N отбор
1 А1 Пироните
2 А2 Extreme Volley
3 А3 Bulldogs
4 А4 Barutov Volley
B група
N отбор
1 B1 Експлодиращи котета
2 B2 Огън и жупел
3 B3 ВК Бдинци
4 B4 Big Volley Balls
-->
Б2 дивизия
N Отбор
1 Марица U16
2 Комета UTD
3 Черните Котки
4 Етрополе
5 Миньоните
6 Vlado Volley (ж)
7 Афтършок
8 Mystics
Жени